(044) 501-81-14, (044) 501-81-15

Виробник "™ 3M " (США)

Виробник "™ 3M " (США)

На лайнері надруковано візерунок у вигляді сітки для зручного розрізання відповідно до індивідуальних потреб.

Компанія 3М - багатопрофільна диверсифікована міжнародна кооперація, яка випускає тисячі інноваційних продуктів для різноманітних ринків. Головна перевага 3М полягає в тому, що для задоволення різних запитів клієнтів використовуються більш 40 технологічних платформ і їх комбінацій. Річний оборот компанії складає близько 25 млрд. доларів, а чисельність працівників - понад 75 000 чоловік. Компанія має свої представництва в більш ніж 60 країнас світу.

В 2014 році компанія 3М увійшла до світового рейтингу сталого розвитку Доу Джонса, який є показником економічної, екологічної та соціальної ефективності бізнесу, і в рейтинг "100 кращих світових брендів 2014 року" за версією консалдингової групи Interbrand.

Компанія 3М щорічно інвестує ресурси в досягнення високих соціально-економічних показників, в розвиток і повсюдне дотримання кодексу корпоративної етики, охорону навколишнього середовища, залучення та розвиток талановитих співробітників, вдосконалення аспектів трудової діяльності та захисту прав людини.

У 2014 році компанія 3М також продемонструвала високі результати і в області оцінки бренду, зайнявши 66 сходинку рейтингу Топ-100 кращих глобальних брендів 2014 року (Best Global Brands) і піднявшись відразу на 10 пунктів у порівнянні з минулим роком.

Вданий час вартість бренду 3М оцінюється експертами в 6,1777 млн доларів США. Оцінка бренду грунтується на підсумовуванні трьох груп показників: фінансових результатів компанії, досягнутих за рахунок продажу брендованих продуктів або послуг; ролі бренду в процесі прийняття рішення про покупку, вкладу бренду в майбутній прибуток компанії, тобто лояльність споживачів.

Компанія 3М здійснює продаж своєї продукції в 200 країнах світу.

Уточнити пошук